Hakkımızda

Siz isteyin, biz yapalım

Farklılık

İletişim çağında herkes gibi olamazsınız, herkesin yaptığını yaparak başarılı olamazsınız. Farklı olmak zorundasınız dolayısıyla biz de farklı olmak zorundayız ve öyleyiz.

Doğallık

Doğal olmak ve zorlu süreçlerde doğal kalabilmek PR çalışmalarımızın ana prensibidir. Manipüle edilmemiş bir itibar, doğru kurgulanmış temiz bir imaj, günümüzde benzersizdir.

Popülarite

Sizi, markanızı, sitenizi, ürününüzü popüler hale getirmek komplike bir çalışmayı gerektirir ve bu da tam olarak bizim işimiz, biz de işimizi biliyoruz ve çok seviyoruz.

Yenilikçi

Yeniliklere açığız, yeniliklere sadece uyum sağlamıyor, yenilikleri biz yaratıyoruz, fikirler üretiyoruz, yeni ufuklar çiziyoruz ve sizleri de bu yenilikler içinde olmaya davet ediyoruz.

Hedef Odaklılık

Hedef odaklıyız, bir hedef belirlemeden başarılı olunmayacağını çok iyi biliyoruz. Sizlere de ilkeler ışığında büyük hedefler peşinde koşmayı öğretiyoruz.

Kurumsallık

KartonPR olarak kurumsallığa hayranız, tüm çalışmalarımızda kurumsal iletişim ve yönetim biçimlerinin kurumlardaki entegrasyonunu gözeterek yapıyoruz.

Kendini Tanıma

Rakiplerinizi tanımadan önce kendinizi tanımak size tahmin edemeyeceğiniz fırsatlar doğurur. Hatalarınızı göremiyor musunuz? Size acımasızca tüm hatalarınızı gösterelim, ne demişler dost acı söyler. :)

Görünür Olmak

Daha fazla kişiye erişmek, potansiyel müşterilerinizi elinizle koymuş gibi bulmak, onlarla aynı dili konuşmak hepinizin hayali değil mi? Sizi onların gözü önüne getirmek de bizim işimiz.

Pazarlama

Ürünüm var tanıtamıyorum, markamı pazarlayamıyorum, kitlemi tanımıyorum; biz bu sorulara çok yabancıyız. Gelin sizi de bu terimlere, bu gereksiz sorulara ve sorunlara yabancılaştıralım.

Yükseliş

Pazarınızda, piyasanızda, şehirinizde, ülkenizde her alanda rakiplerinizin üstünde yer almak nasıl bir şeydir merak ediyor musunuz? Gelin merakınızı giderelim, zirvede olmanın tadını çıkarın.


''Acil olarak aksiyona dökülmeyen plan sadece iyi bir dilek olarak kalır.'' Peter Drucker