İş Modellerimiz

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

İş modellerimiz arasında en yoğunlukla müşterilerimize uyguladığımız iş modelimiz Dijital Pazarlama Danışmanlığıdır. Bu iş modelinde tüm Dijital Reklam çalışmalarının yanı sıra SEO çalışmaları, Sosyal Medya çalışmaları, Facebook-Linkedin-Youtube-Instagram Reklam çalışmaları, Mail/SMS Pazarlama çalışmaları, Google Arama/Görünütüleme Ağı Reklam çalışmaları, Re-Marketing çalışmaları, Affiliate Pazarlama çalışmaları, İçerik Yönetimi çalışmaları, Viral çalışmalar, İnteraktif Pazarlama çalışmalarını uyguluyoruz. Tam anlamıyla kapsamlı ve kurumsal bir Online PR çalışmasını uyguluyoruz.


Sorularınızı bekliyoruz

Kurumsal Eğitim Çalışmaları

Verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinde sizleri de daima belli konularda eğitmek bizim için çok önemlidir. Biz tüm ajans çalışanları olarak istiyoruz ki sizler yani müşterilerimiz bizim yaptığımız çalışmalar hakkında en azından bilgi sahibi olsun ve çalışmalarımızı şeffaf bir şekilde yaparken onlar da çalışmalar içinde aktif şekilde bulunsunlar. Bu bağlamda başta Dijital Pazarlama unsurları olmak üzere birçok alanda kurumsal eğitimler sağlamaktayız.

Eğitim Başvurusu

İletişim Danışmanlığı

PR çalışmalarında birçok ajansa göre dijital alandaki üstün kabiliyetimizin yanında tüm PR çalışmalarında da sizlere hizmet sağlıyoruz. Bu çalışmalar arasında en çok kullandığımız iş modeli İletişim Danışmanlığı modelidir. Bu iş modelimizde sizlere kurum içi iletişim, finansal iletişim, sponsorluk iletişimi, kriz iletişimi, marka iletişimi, pazar iletişimi ve medya iletişimi gibi alanlarda danışmanlık sağlıyoruz.


Bize Ulaşın